PÁLYÁZATÍRÓ PROJEKTMENEDZSER

Feladatok:

  • Vállalati hitelkérelmek és vállalkozásfejlesztési pályázatok írása, összeállítása
  • Ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás, alkalmanként helyszíni látogatás
  • Egyéb gazdasági számítások, hozzájuk kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • Ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Min. 2-3 év szakmai tapasztalat hazai vagy eu-s pályázatok elkészítésében (beruházási, K+F, informatikai, vidékfejlesztési pályázatok)
  • Alkalmazotti jogviszony vállalása
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Előny:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Gyakorlat pénzügyi tervek összeállításában, pénzügyi számítások elkészítésében
  • Angol nyelvtudás

Amit a cég kínál:

  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Teljes munkaidős alkalmazotti státusz
  • Piacképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kulcsos autó biztosítása az ügyfél látogatásokhoz

Munkavégzés helye:

  • Budapest, V. kerület

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Pest
Full time

Published on 21.07.2021