Pályázatíró

Pályázatíró kollégákat keresünk

Téged keresünk, ha:

  • van legalább 3 év pályázatírói tapasztalatod (GOP, GINOP, VEKOP területen mindenképpen és a VP-s ismeretek is előnyt jelentenek)

  • felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel (előny, de nem feltétel)

  • szeretnél egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lenni

  • talpraesettnek és proaktívnak tartod magad

  • megoldásokban gondolkozol és nem problémákban

  • precíz vagy és csapatjátékos

  • rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel

  • ambiciózus vagy, hosszútávon gondolkozol

  • szeretsz folyamatosan fejlődni és tanulni

Illetve, téged keresünk, ha olyan feladatokat szeretnél csinálni, mint:

  • komplett pályázati anyagok elkészítése

  • fejlesztési tanácsadás,

  • megvalósíthatósági tanulmányok, monitoring jelentések készítése,

  • projektmenedzseri-, és elszámolási feladatok ellátása,

  • kapcsolattartás a pályázati közreműködő szervezetekkel,

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel,

  • pályázatok, szakmai tendenciák követése.

  • Amit mi nyújtunk a leendő kollégáknak:

  • home office jellegű munkavégzési lehetőség,

  • laptop, és céges (korlátlan) mobil,

  • versenyképes jövedelem és folyamatos bónuszok

  • ambiciózus, segítőkész kollégák

  • rendszeres céges jutalom-utazások

Munkavégzés helye:

  • országosan (mivel a teljes home office verzió is megengedett bizonyos esetben)

Munkavégzés jellege:

  • főállású munkaviszony (de várjuk alvállalkozók jelentkezését is, akár mellékállásban)

Pályázatíró

Szabolcs-Szatmár-Bereg
Borsod-Abaúj-Zemplén
Heves
Hajdú-Bihar
Békés
Jász-Nagykun-Szolnok
Nógrád megye
Pest
Bács-Kiskun
Baranya
Tolna
Fejér
Komárom-Esztergom
Veszprém
Somogy
Zala
Győr-Moson-Sopron
Full time
1 - 2 years of experience
Bachelor

Published on 24.06.2021