Pályázati referens (pályázatíró)

Országos hálózattal rendelkező szociális szolgáltató partnerünk számára keressük ideális munkatársát pályázati referens munkakörbe.

Partnercégünk legfőbb célja a hátrányos helyzetű csoportok életminőségének javítása, a szociális segítségre szorulók támogatása és az esélyegyenlőség elősegítése.

Szolgáltatásai közé tartoznak a közösségfejlesztés, a különböző szociális és munkaerőpaci szolgáltatások, valamint a vállalkozásfejlesztés is.

Feladatok / Tasks

A munkatárs feladatai:

• A hazai és európai uniós pályázatok figyelemmel kísérése, potenciális pályázati lehetőségek felkutatása
• Pályázatok összeállítása, előkészítő tevékenységek koordinálása, a pályázat benyújtása
• Hazai és uniós projektek koordinálása, operatív működtetése, projektek előre haladásának segítése
• A projektek végrehajtásához szükséges szakmai-, pénzügyi koordinációs és adminisztratív feladatok ellátása
• Pályázatkezelő rendszerek mindennapos használata
• A projektek megvalósításával összefüggő dokumentumok ellenőrzése, pályázati kiírásban és támogatási szerződésben meghatározott kritériumok szerinti összeállítása, megfelelőségének vizsgálata
• A projekteket érintő külső ellenőrzések koordinálása, a határidők betartásának és a kimenő dokumentumok tartalmának figyelemmel kísérése
• A pályázatokkal összefüggő monitoring tevékenység ellátása, a projektek mindenkori helyzetének, státuszának felügyelete
• Napi kommunikáció a projekteket irányító és a megvalósításban résztvevő munkatársakkal

Requirements:

A jelölt személyiségével szembeni elvárások, az ideális munkatárs tulajdonságai:

• Felsőfokú - elsősorban gazdasági - végzettség
• Hazai és európai uniós pályázatok írásában és menedzselésében való min. 3 év tapasztalat
• Jó alkalmazkodó és kommunikációs képesség.
• Jó problémamegoldó készség, rugalmasság
• Önálló munkavégzésre való alkalmasság
• Terhelhetőség, megbízhatóság
• EPTK és egyéb pályázatkezelő rendszerek ismerete

Benefits:

Előnyt jelent:

• Angol középszintű nyelvtudás
• Nemzetközi pályázatok írásában és menedzselésében való tapasztalat

Békés
Full time

Published on 18.06.2021