Pályalétesítményi vezetőmérnök (Szolnok)

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

PÁLYALÉTESÍTMÉNYI VEZETŐMÉRNÖK

munkatársat keresünk

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • irányítja a hatáskörébe tartozó műszaki tervezést, elvégzi a területéhez tartozó műszaki tervek éves, negyedéves, havi szintű ellenőrzését
  • szükség esetén korrekciókat végez, illetve javaslatot tesz a terv-felelősségből adódóan
  • a mérnöki létesítmények tekintetében irányítja és koordinálja az üzemeltetési tevékenységet a vonatkozó szabályzatok betartásával és betartatásával
  • tervszerű időszakos felügyeleti vizsgálatokat végez, azokat irányítja, értékeli,ellenőrzi
  • információt gyűjt, rendszerez a feladatkörébe tartozó létesítmények, berendezések állapotáról és az információkat továbbítja az integrált pályainformáció előállításához
  • szakmailag felügyeli, ellenőrzi és koordinálja a szakaszokat
  • a munkák készre jelentése után közreműködik az átadásban, és elismeri a végzett teljesítményt
  • részt vesz a zavarelhárító- és hó készenléti szolgálatban

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • szakirányú felsőfokú állami iskolai végzettség (építőmérnök, közlekedésmérnök) - diploma
  • orvosi alkalmasság
  • felsőfokú szakirányú vasúti szakvizsga
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti egyszerűsített forgalmi (Pálya szakszolgálat) vizsga

Amit ajánlunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • széleskörű cafetéria juttatás
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • a havi bruttó alapbér 4 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye
Szolnok

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozott idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Süttőné Molnár Krisztina +36 (30) 887 5452

2020. február 29.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Full time
no work experience required

Published on 2020-02-29