Pályakezdő Oracle Alkalmazás Fejlesztő (3210)

Új kollégánkat keressük, akinek fő feladata a felmerülő komplex problémák részletes elemzése és megoldásokban való részvétel. Ha szívesen dolgoznál az NI pénzügyi folyamatait támogató rendszerekkel/rendszereken/rendszerek fejlesztésen, ha szívesen betekintést nyernél egy nemzetközi cég vállal átirányítási rendszerének működésébe, és részt vennél annak fejlesztésében. jelentkezz hozzánk!

A NI hardvergyártó-, szolgáltató- és K+F debreceni központja Pályakezdő Oracle Alkalmazás fejlesztőt keres. Támogatunk szakmai ismereteid bővítésében és karriered építésében és lehetőséget biztosítunk új technológiák megismerésére, valamint használatára, hisz nálunk mindent megtalálsz, ami ma IT.

Főbb feladatok és hatáskör:

  • Részvétel nemzetközi IT alkalmazás fejlesztési projektekben
  • Szoros együttműködés az üzleti területekkel
  • Felmerülő komplex problémák részletes elemzésé, és megoldásukban való részvétel (design feladatok, implementáció, tesztelés támogatása)
  • Backend és frontend (UI) fejlesztés vállal átirányítási- és kapcsolódó informatikai rendszerekben
  • Kapcsolódó adatbázisok- és rendszerek integrálása
  • Meglévő rendszerek üzemeltetéséhez kapcsolódó fejlesztői feladatok

Elvárások:

  • Informatikai területen szerzett diploma (legalább Bsc)
  • Angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Relációs adatbázisok ismerete
  • Jó kommunikációs képesség, lendületes személyiség
  • Jó problémamegoldó készség

Előnyök:

  • Oracle adatbázis kezelő, SQL, PL/SQL,Oracle E-Business Suite ismerete
  • SQL Developer, TOAD ismerete
  • Verziókezelő rendszer ismerete
  • APEX ismerete
  • 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, kiemelkedő cafeteria csomag és további béren kívüli juttatások
  • Rugalmas munkaidő
  • Összetartó és támogató közösség és kiemelkedő vállalati kultúra
  • Sokrétű szakmai fejlődési és előmeneteli lehetőségek

Amit nyújtunk:

  • Számos elemből választható Cafeteria
  • Egészség megőrzését támogató lehetőségek
  • Fejlődési lehetőség, tréningeken részvétel
  • Minden munkavállalónk számára élet- és balesetbiztosítást kötünk
  • Támogató légkör, színvonalas csapatépítők és egyéb családi vállalati rendezvények
  • Munkavállalóink számára kedvezmények (pl.: éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknál)

Rólunk:

A tesztelési, mérési és vezérlési megoldások területen világszinten élen járó NI Corporation 2001-ben hozta létre leányvállalatát Debrecenben. Folyamatos fejlődésünk mellett büszkék vagyunk emberközpontú vállalati kultúránkra és arra, hogy olyan rendszereket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, melyek megváltoztatják a bennünket körülvevő világot.

Sikerünk zálogának tehetséges munkavállalóinkat, és azt a fiatalos, lendületes, innovatív légkört tekintjük, melyben kollégáink dolgoznak a mindennapok során.

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
Less than one year
Bachelor
Master

Published on 16.09.2021