Pályakezdő mérnök (Budapest, Hatvan, Szolnok)

Gépész- vagy villamosmérnökként végzel vagy végeztél az elmúlt két évben? Érdekel a vasút világa? Jelentkezz Pályakezdő Diplomás Programunkba, szerezd meg az elméleti és gyakorlati tudást legjobb szakértőinktől. A program elvégzését követően Budapesten, Hatvanban vagy Szolnokon biztosítunk munkalehetőséget. Valósítsd meg karrier elképzeléseidet, hozd magaddal a lendületet, STARTolj nálunk!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • fejlődni és tanulni teljes munkaidőben,
  • elsajátítani a vasúti alapismereteket,
  • szakmai tapasztalatokat szerezni vasúti járműkarbantartási területen a szakma legjobb szakértőitől.

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • legfeljebb két éve szerzett főiskolai/egyetemi (BSc/MSc) gépész- vagy villamosmérnök diploma
  • orvosi alkalmasság

Előnyként értékeljük

  • vasúti vállalatnál töltött szakmai gyakorlat, illetve vasúti témában írt diplomamunka, egyéb vasúti képzettség, érdeklődés
  • vasúti szakirányú diploma

Amit ajánlunk

  • Magyarországon egyedülálló technológiákat ismerhetsz meg
  • olyan szakmai helyszínekre juthatsz el, amelyeket az utasok soha nem láthatnak
  • egyéni, személyre szabott képzési program, mentori támogatással
  • megismerkedhetsz a többi pályakezdővel, mert szervezünk nektek orientációs napokat, lesz csapatépítés, készségfejlesztés, műhelylátogatások, találkozás a felsővezetőkkel, így a program végén több száz új ismerősöd lesz
  • ezen kívül adunk neked egy kártyát is, mellyel beutazhatod az országot ingyen, sőt egy év után külföldre is kedvezményesen utazhatsz
  • alapbér: BSc diploma esetén bruttó 340.000,- Ft/hó, MSc diploma esetén bruttó 385.000,- Ft/hó
  • éves nettó 92.900,- Ft SZÉP kártya juttatás (vendéglátás alszámlára)
  • éves bruttó 350.000,- Ft munkavállalói lojalitást elismerő juttatás
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Munkavégzés helye
Budapest, Hatvan, Szolnok

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Major Krisztina +36 (30) 700 5712

2020. július 31.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Budapest
Pest
Hatvan, 3000 Magyarország
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 01.08.2020