Pályakezdő könyvelő

PPD Hungária Energiakereskedő Kft.

Dinamikusan fejlődő, a régióban építkező földgázkereskedő cég magyarországi leányvállalata budapesti irodájába keres munkatársat

pozícióba.

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület
A munkakör célja: a cég könyvelési tevékenységében való részvétel

Feladatok:

  • Vevőszámlák kiállítása és könyvelése, vevői folyószámlák analitikus egyeztetése, vevői kinnlevőségek kezelése
  • Szállítói számlák regisztrálása, könyvelése és utalása
  • Banki forgalmak könyvelése
  • Részvétel a havi/éves zárási feladatok elvégzésében
  • Könyvvizsgálatban való részvétel
  • Egyéb napi szintű adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodás, problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség, önállóság, precizitás, megbízhatóság
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Navision könyvelő program ismerete előny
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit ajánlunk:

  • szakmai és továbbfejlődési lehetőségek
  • nemzetközi munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés

Kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzát küljde el.

PPD Hungária Kft.
Budapest
Full time
no work experience required

Published on 2020-02-15