Tervező-fejlesztő villamosmérnök (Budapest)

munkatársat keresünk

Otthonosan mozog a villamos rendszerek világában? Szívesen foglalkozna vasúti járműtervezéssel és fejlesztéssel?

Jelentkezzen csapatunkba!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • új gyártású vasúti járművek villamos rendszerének kifejlesztése, megtervezése, a meglévők korszerűsítése, modernizálása
  • konstrukciós módosítások a folyamatok optimalizálása érdekében
  • részegységek tervezése, pl. PLC alapú vezérlések, kapcsolószekrény elrendezésének kialakítása, programozási feladatok
  • komponensek integrálása a jármű villamos rendszerébe
  • szoros együttműködés a járműgépészeti rendszerek tervezőivel
  • az elektronikai, villamos elemek, komponensek mérése, tesztelése esetén a vizsgálat műszaki támogatása
  • komponensek, alkatrészek, anyagok egyeztetése a beszállítókkal, a műszaki specifikáció elkészítése
  • prototípus járművek üzembe helyezésének helyszíni támogatása a Szolnoki Járműjavítóban, esetenként részvétel futópróbákon

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • diplomával igazolt egyetemi vagy főiskolai végzettség (villamosmérnök)
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Előnyként értékeljük

  • középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • ePlan szoftver ismerete

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • éves nettó 92.900 Ft SZÉP kártya juttatás (vendéglátás alszámlára)
  • éves bruttó 350.000 Ft munkavállalói lojalitást elismerő juttatás
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • havi nettó 3000 Ft összegű önkéntes egészségpénztári tagdíj-hozzájárulás
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye
1045 Budapest, Elem u. 5-7.

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Mikula Tímea +36 (30) 425 1822

2020. szeptember 30.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 30.09.2020