Összeszerelő (Tiszaújváros)

Tiszaújvárosi elektronikai bérgyártással foglalkozó partnercégünk részére keresünk munkatársakat ÖSSZESZERELŐ munkakörbe azonnali kezdéssel!

Milyen feladatok várnak önre?

Elektronikai alkatrészek összeállítása a megadott munkautasítás alapján, termelés támogatás

Milyen feltételekkel csatlakozhat hozzánk?

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség - előny: középfokú végzettség
  • Gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Megbízható, precíz munkavégzés

 Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékokkal
  • Elérhető nettó bér 170.000-190.000 Ft
  • Cafeteria 11.500 Ft
  • Teljesítménypótlék
  • Túlóra lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat a környező településekről (pl. Rátka, Tállya, Legyesbénye, Szerencs, Bőcs, Sajóhídvég, stb.)
  • Üzemanyag támogatás
  • 100% távolsági Volán járat bérlet térítés
  • 86% helyi tömegközlekedés bérlet térítés
  • Meleg étkezési lehetőség és jól felszerelt szociális helységek biztosítottak

 A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal
  • Munkavégzés helye: Tiszaújváros
  • Műszakrend: több műszakos munkarend
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.

További információkért hívjon minket bizalommal: +36 20 283 8130

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Tiszaújváros
Full time
Primary school

Published on 15.09.2020