Összeszerelő operátor

Partnercégünk fő tevékenysége: navigációs, mérő és gyógyászati segédeszköz gyártása. A vállalat 1990-ben alakult, azóta töretlen lelkesedéssel dolgoznak azért, hogy minőségi termékekkel szolgálják ki a piacot. Csatlakozz Te is a csapathoz!

Feladatok:

  • Összeszerelési feladatok ellátása
  • Kitűzött termelési célok elérése

Elvárások:

  • Betöltött a 17. életév
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony

Munkaidő

  • Legalább heti 3 munkanap vállalása 8 órás munkarendben (06:00-tól 14:00-ig vagy 14:00-tól 22:00-ig)
  • Heti min. 24 órás diákmunka

Amit kínálunk

  • 1100 Ft-os bruttó órabért, hétvégén 1500.-Ft/óra
  • Minden munkanapon ebédet
  • Utalványt az üzemben található ital- és snackautomatához

Előnyt jelent:

Termelési, gyártási környezetben szerzett tapasztalat

Jelentkezés Ha felkeltette érdeklődésed ez a diákmunka, akkor töltsd ki a hirdetés alatti űrlapot és add le a jelentkezésed a "jelentkezés" gomb megnyomásával. Kollégáink felveszik veled a kapcsolatot a megadott elérhetőségeiden.  Kérdés esetén keress minket bátran a nagykanizsa@minddiak.hu e-mail címen.

Nagykanizsa
Apprenticeships

Published on 18.06.2021