Összeszerelő munkatárs

A Growberry a beltéri növénytermesztő rendszerek fejlesztésésvel foglalkozik, a lakásban termeszthető zöldség és gyümölcs lehetőségével szerez piacot.

Feladatok:

  • Növénykamrák és alegységek összeszerelése és karbantartása
  • Kábelek gyártása dokumentáció alapján
  • Egyszerű forrasztási feladatok
  • Műhely fejlesztése, eszközök beszerzése és karbantartása
  • Beérkezett alkatrészek minőségellenőrzése, raktárkészletre vétele

Elvárások:

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Nyitottság, pozitív szemlélet, pontosság
  • Önálló munkavégzés, talpraesettség

Munkaidő

  • Heti min. 20 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra diákbér
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Rugalmas időbeosztás
  • Hosszú távú lehetőség
  • Értékes szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Éles termelésben/otthoni bütykölésben szerzett tapasztalat

Jelentkezés Amennyiben felkeltette érdeklődésed az alábbi pozíció, töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "Jelentkezem" fülre!

Budapest
Part time

Published on 22.10.2020