Összeszerelő (kalibrálási feladatokkal)

Ami a tiéd lesz, ha te töltöd be az állást:

•    Versenyképes juttatási csomag

o    Kiemelkedő cafeteria
o    100 %-os útiköltség térítés

•    Tiszta és családias munkakörnyezet

A következő feladatok várnak rád:

•    Áramlásmérő műszerek mechanikai és elektronikai szerelése
•    Összeszerelési, kalibrálási, tesztelési műveletek elvégzése
•    A szerelt műszerek adott áramlási tartományban és nyomáson, több ponton történő beszabályozása
•    Egyszerűbb javítási műveletek, utómunkák elvégzése
•    Felmerülő technikai problémák jelzése illetékes kollégának
•    Félkész/kész műszer továbbítása a következő munkaállomásra
•    Műveletközi minőségellenőrzés

Várjuk a jelentkezésed, ha a következőknek megfelelsz:

•    Befejezett középfokú (érettségi vagy szakmunkás) végzettség
•    Műszaki beállítottság
•    Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
•    Összeszerelési tapasztalat
•    Több műszakos munkarend vállalása  (hosszútávon 2-3 műszak - megrendeléstől függően)

A munkavégzéshez előnyt jelent:

•    Műszaki végzettség

Munkavégzés helye:

•    Székesfehérvár

Fejér
Full time

Published on 08.07.2020