Összeszerelő (Gyöngyös)

Gyöngyösi partnerünk részére ÖSSZESZERELŐ munkakörbe keresünk megbízható, ambiciózus munkavállalókat, akikre az újonnan nyíló vállalat hosszú távon építhet. Amennyiben szívesen tanulná meg a munkafolyamatokat elsőként és szeretne karriert építeni, jelentkezzen hozzánk!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Betanított szerelési munkálatok elvégzése és gyártósori folyamatok kialakításában való részvétel, a munkaterület tisztán tartása.

 Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Alapfokú végzettség
  • Monotónia tűrés és jó állóképesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Hosszú távú elköteleződés
  • Kötelező túlóra vállalása

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú biztos munkalehetőség, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal
  • Könnyű fizikai munka, félautomatizált rendszerrel
  • Órabér bruttó 1150 Ft
  • Jelenléti bónusz bruttó 30.000 Ft
  • Ingyenes céges buszjárat Gyöngyös, Hort, Tarnaméra, Tarnazsadány, Nagyfüged, Ludas, Karácsond, Heves, Jászberény, Eger, Salgótarján, Kál, Kompolt, Kápolna, Kisnána, Domoszló, Markaz, Abasár, Gyöngyöshalász, Jászárokszállás, Adács, Hatvan és Boconád településekről
  • Bejárási támogatás
  • Túlóra lehetőség
  • Modern munkakörnyezet egy most épült gyárban, 100% új gépparkkal
  • Napi egyszeri ingyenes meleg étkezés kétféle menüvel

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Gyöngyös
  • Munkarend: 8 órás munkavégzés 2 műszakban hétfőtől péntekig
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva,
vagy hívjon minket az alábbi telefonszámon: +36 20 584 3612

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Requirements:

Benefits:
  • Ingyenes céges buszjárat Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Jászárokszállás, Adács, Hatvan és Boconád településekről

Gyöngyös
Full time
Primary school

Published on 26.02.2021