Összeszerelő (Dunakiliti)

Gumi-, műanyag- és fémgyártással, valamint feldolgozással foglalkozó világszinten ismert partnercégünkhöz

azonnali kezdéssel ÖSSZESZERELŐ munkatársakat keresünk

Dunakilitibe SZÁLLÁSLEHETŐSÉGGEL!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • Üzemanyag-, fékolaj-, levegőztető vezetékek és dízelszűrők összeszerelése (műanyag-, gumi- ls fém alkatrészek)
  • Műanyag vezetékek hajlítása
  • Gyártásközi dokumentációk pontos vezetése

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Betöltött 18. életév
  • Általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Mit kínálunk?

Lenne egy (vagy akár több) álláskereső ismerőse? Ajánlja ő(ke)t és részesüljön személyenként akár 30.000 Ft AJÁNLÁSI BÓNUSZban!

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékkal, túlóra lehetőséggel
  • Alapbér + mozgóbér + műszakpótlékok
  • Cafeteria
  • Ingyenes céges buszjárat számos környező településről (pl. Hegyeshalom, Mosonmagyaróvár, Győr, Nagydém, Csorna, Kóny, Rábapordány, Szil, Farád, Máriakálnok, Ásványráró stb.)
  • Rendezett munkakörnyezet, jól felszerelt szociális helységek
  • Munkaruházat
  • Ingyenes szállást biztosítunk - párok jelentkezését is várjuk!

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal
  • Munkavégzés helye: Dunakiliti
  • Műszakrend: 3 műszakos 8 órás munkarend (6:00-14:00, 14:00-22:00 és 22:00-06:00 óráig)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.

További információkért hívjon minket bizalommal:

+36 20 771 7782

+36 20 771 7784

+36 20 771 7785

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Győr-Moson-Sopron
Full time
Primary school

Published on 15.09.2020