Összeszerelő (Dabas)

A koronavírus járvány alatt felértékelődnek azok a munkahelyek, ahol a biztonsági előírások betartásával tovább folyik a munka, a fizetés kiszámíthatóan, időben érkezik, és van fizetett szabadság, betegszabadság.
Európa vezető jakuzzi gyártójához azonnali kezdésselÖSSZESZERELŐ kollégákat keresünkDabasra!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
Összetett, ám egyszerűen betanulható, könnyen elvégezhető munkafolyamat egyes részeinek elvégzésére keresünk talpraesett, dolgozni akaró, lelkes új kollégákat:
• medencékbe fúvókák beszerelése, csőrendszer kiépítése,
• hajtó motor beszerelése,
• a medencék mozgatása, kitakarítása, csomagolása

Mit kínálunk?
• Stabil céges háttér: rendszeresen, időben érkező fizetés
• 100%-ban bejelentett főállású munkaviszony = fizetett szabadság, betegszabadság
• BÉREZÉS: alapbér + munkaóra pótlék + műszakpótlékok
• + nettó 195.000 Ft bónusz negyed évente (már a próbaidő alatt is!)
• Kiváló munkakörülmények: meleg- és hideg konyha, klimatizált tiszta munkaterületek
• Családtagok számára is elérhető céges rendezvények
• Munkaruha biztosítása a próbaidő után
• Heti gyümölcsnap

Ingyenes céges buszjárat
Kiterjedt ingyenes céges buszjárat a környező településekről: pl. Táborfalva, Ócsa, Pusztavacs, Örkény, Hernád, stb.

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
• Általános iskolai végzettség
• Megbízható és pontos munkavégzés

A jelentkezésnél előny
Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat - tapasztalt kollégáknak magasabb kereseti lehetőség.

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
• Kezdés: azonnal!
• Munkavégzés helye: Dabas

További információkért töltse ki a jelentkezési űrlapot:

Requirements:

Benefits:
  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és bónuszokkal
  • Kiterjedt céges buszjárat (pl. Táborfalva, Ócsa, Pusztavacs, Örkény, Hernád és még számos környező településről)
  • Kulturált munkakörülmények és kellemes légkör
  • Munka kezdés előtt betanulás és képzés
  • Próbaidő után munkaruha biztosítása

Dabas
Full time
Primary school

Published on 14.01.2021