Esztergomi elektronikai alkatrészeket gyártó partnerünk részére keresünk

Kézi összeszerelőket (SZÁLLÁS LEHETŐSÉGGEL)

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok

  • Elektronikai alkatrészek összeszerelése
  • Munkautasításban szereplő termelési feladatok elvégzése
  • Termékek minőségellenőrzése
  • Gyártáshoz kapcsolódó dokumentáció vezetése

Elvárások

  • Általános iskolai végzettség
  • Monotóniatűrés, jó kézügyesség
  • Folyamatos munkarend vállalása (06:00-18:00-18:00-06:00)
  • Előny hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit a vállalat tud nyújtani neked

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Teljesítményprémium
  • Céges buszjáratok Esztergom 40 km-es körzetéből valamint szállással

Munkavégzés helye

Esztergom

Amennyiben felkeltette az érdeklődését kérem küldje el Önéletrajzát elektronikusan vagy hívja az alábbi telefonszámot 06/30 243 1912.

Kézi összeszerelő

Esztergom
Komárom-Esztergom
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 20.11.2020