Oracle alkalmazás fejlesztő

Az NI hardvergyártó-, szolgáltató- és K+F debreceni központja Oracle Alkalmazás fejlesztőt keres.

Az NI-nál a Do IT NI Way kultúra jegyében egy olyan összetartó és jókedvű közösség vár, akikre számíthatsz, ha szakmai segítségre van szükséged, de a szórakozásra, a munkán kívüli feltöltődésre és lazításra is nagy hangsúlyt fektetünk. Legyen szó akár közös focimeccsekről, főzőversenyekről, vagy csak egy közös Happy Hour szervezéséről.

Támogatunk szakmai ismereteid bővítésében és karriered építésében és lehetőséget biztosítunk új technológiák megismerésére, valamint használatára, hisz nálunk mindent megtalálsz, ami ma IT.

Téged keresünk, ha szívesen dolgoznál az NI gyártását támogató rendszerekkel/rendszereken/rendszerek fejlesztésén, ha szivesen betekintést nyernél egy nemzetközi cég vállalatirányítási rendszerének működésébe, és részt vennél annak fejlesztésében.

Főbb feladatok és hatáskör:

  • Részvétel nemzetközi IT alkalmazásfejlesztési projektekben
  • Szoros együttműködés az üzleti területekkel
  • Felmerülő komplex problémák részletes elemzése, és megoldásukban való részvétel (design feladatok, implementáció, tesztelés támogatása)
  • Backend és frontend (UI) fejlesztés vállalatirányítási- és kapcsolódó informatikai rendszerekben
  • Kapcsolódó adatbázisok- és rendszerek integrálása
  • Meglévő rendszerek üzemeltetéséhez kapcsolódó fejlesztői feladatok

Elvárások:

  • Informatikai területen szerzett diploma (legalább Bsc)
  • Angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Relációs adatbázisok ismerete
  • 2-4 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség, lendületes személyiség
  • Jó problémamegoldó készség

Előnyök:

  • Oracle adatbáziskezelő, SQL, PL/SQL,Oracle E-Business Suite ismerete
  • SQL Developer, TOAD ismerete
  • Verziókezelő rendszer ismerete
  •  Java, Grails, APEX ismerete

Amit kínálunk:

  • Céges mentor biztosítása, aki segít a szakmai kérdésektől a kávéfőző fortélyainak elsajátításáig
  • Versenyképes fizetés, kiemelkedő cafeteria csomag és további béren kívüli juttatások
  • Rugalmas munkaidő
  • Összetartó és támogató közösség és kiemelkedő vállalati kultúra
  • Sokrétű szakmai fejlődési és előmeneteli lehetőségek

Ha kérdésed van az álláslehetőséggel kapcsolatban, keress bennünket a DO IT NI Way facebook oldalunkon, örömmel válaszolunk minden kérdésedre.

Rólunk:

A tesztelési, mérési és vezérlési megoldások területén világszinten élen járó National Instruments Corporation 2001-ben hozta létre leányvállalatát Debrecenben. Folyamatos fejlődésünk mellett büszkék vagyunk emberközpontú vállalati kultúránkra és arra, hogy olyan rendszereket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, melyek megváltoztatják a bennünket körülvevő világot.

Sikerünk zálogának tehetséges munkavállalóinkat, és azt a fiatalos, lendületes, innovatív légkört tekintjük, melyben kollégáink dolgoznak a mindennapok során.

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
1 year

Published on 17.07.2020