Operátor - könnyű fizikai betanított munka (Tatabánya)

A koronavírus járvány alatt felértékelődnek azok a munkahelyek, ahol a biztonsági előírások betartásával tovább folyik a munka, a fizetés kiszámíthatóan, időben érkezik, és van fizetett szabadság, betegszabadság.
Világszinten vezető elektronikai gyártó partnerünkhöz OPERÁTOR munkatársakat keresünk tatabányai munkavégzésre, ingyenes szálláslehetőséggel, most EXTRA BELÉPÉSI BÓNUSSZAL!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
Termelés támogatás, gépek anyagellátásának biztosítása, kézi forrasztás

Mit kínálunk?
• MOST BELÉPŐ MUNKAVÁLLALÓINKNAK EXTRA BELÉPÉSI BÓNUSZ = már a belépéskor is kap fizetést
• Stabil céges háttér: rendszeresen, időben érkező fizetés
• 100%-ban bejelentett munka = fizetett szabadság, betegszabadság
• BÉREZÉS: alapbér + munkaóra pótlék + műszakpótlékok + bónuszok + cafeteria
• Ingyenes szálláslehetőség (párok jelentkezését is várjuk)
• Kiváló munkakörülmények: meleg- és hideg konyha, klimatizált tiszta munkaterületek
• Kedvezménykártya: kedvezmény környékbeli szolgáltatóknál

Ingyenes céges buszjárat
Ingyenes buszjárat Tatabányán belül, valamint Tata; Oroszlány; Székesfehérvár, Kecskéd; Környe; Komárom; Szőny; Molaj; Almásfüzitő; Naszály, Komarno és Vértesszőlős városokból

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
• Betöltött 18. életév
• Minimum általános iskolai végzettség
• Megbízhatóság

A jelentkezésnél előny
Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat - tapasztalt kollégáknak magasabb kereseti lehetőség.

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
• Kezdés: azonnal!
• Munkavégzés helye: Tatabánya
• Műszakrend: folyamatos 12 órás munkarend 2+2 munkarendben. Munkaidő alatt az ebédidő és a szünetek is biztosítottak.

További információkért töltse ki a jelentkezési űrlapot:

Tatabánya, 2800 Magyarország
Full time
Primary school

Published on 14.01.2021