OPERÁTOR MUNKATÁRS (Szerelési tapasztalattal, ingyenes budapesti szálláslehetőséggel)

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járm&#369ipari fejlesztő és gyártó nagyvállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. A cég bővülése miatt keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

OPERÁTOR MUNKATÁRS (Szerelési tapasztalattal, ingyenes budapesti szálláslehetőséggel)Feladatok

  • Gépegységek, vezérlőelemek és csatlakozó komponensek technológiai utasítások szerinti préselése, összeszerelése, modern számítógép vezérelt támogatással
  • Pneumatikus, hidraulikus présszerszámok és elektromos nyomatékkulcsok, betanítás szerinti szakszerű használata
  • Minőség-ellenőrzési feladatok elvégzése
  • Az összeszerelt részegységek tesztelése
  • Hibajegyzékek készítése
  • A használt kézi szerszámok állapotának és megfelelő működésének folyamatos ellenőrzése

Elvárások

  • 2-3 műszakos munkarend vállalása
  • Gyártói összeszerelési, operátori, villanyszerelési, gépszerelési tapasztalat vagy műszaki alapképzettség
  • 10-20 kg-os szerelési elemek emelésének, kézi mozgatásának képessége
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit megbízónk nyújt

  • Határozatlan idejű, korrekt feltételrendszerű munkaszerződés
  • Átlag feletti, versenyképes alapjövedelem
  • Belátható időn belüli előrelépési lehetőség, magasabb javadalmazású mesterszerelői pozícióba
  • Kimagasló (50%) műszakpótlék
  • Széleskörű plusz juttatások: rendszeres havi bónusz, 13. havi fizetés, munkavállalói egészségbiztosítási csomag, valamint élet-és balesetbiztosítás
  • Bejárási támogatás
  • Vidékieknek ingyenes szálláslehetőség Budapesten
  • Tiszta és modern technológiai és munkakörnyezet, jó minőségű szerszámpark
  • Emberközpontú, egymást támogató vállalati kultúra
  • Kellemes munkahelyi légkör, sokszínű szabadidős programlehetőségek (családi nap, sportnap)
  • Folyamatos szakmai fejlődés támogatása

A munkavégzés helyeBudapest

A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: OPERÁTOR MUNKATÁRS (Szerelési tapasztalattal, ingyenes budapesti szálláslehetőséggel), Budapest

Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Budapest
Full time

Published on 03.12.2021