Operátor (Komárom)

Végre ismét van felvételünk komáromi autóipari beszállítónk részére.

Legyél te is részese a prémium autóipari márkák gyártásának, jelentkezz most

GYÁRTÓSORI OPERÁTOR

munkakörbe!

Amit kínálunk:

  • Modern vállalati körülmények
  • Betanítási program
  • Versenyképes kezdő bér
  • Cafeteria juttatás: bruttó 38.500 FT/hó (próbaidőt követően visszamenőleg is)
  • Bónuszrendszer jelenlét és teljesítmény alapján már az 1. hónaptól (akár bruttó 53.000 FT)
  • Ajánlói program keretében bruttó 60.000 Ft jutalom/fő!
  • Jól tervezhető klasszikus 3 műszak
  • Bejárás támogatása ingyenes céges járattal:

Tatabánya-Tata-Almásfüzitő-Komárom

Ászár-Kisbér-Ete-Csép-Tárkány-Nagyigmánd-Bábolna-Ács

Almáspuszta-Naszály-Mocsa-Kocs-Nagyigmánd-Kisigmánd-Csém

Csicsó-Nemesócsa-Nagykeszi-Megyercs-Keszegfalva-Csallóközaranyo

Bátorkeszi-Madar-Marcelháza-Hetény-Izsa-Komárno-Komár

Komárom Városközpont-Kayser

  • Munkásszállás igénylése (apartmanokban és családi házakban)

Feladatok:

  • Műanyagipari alkatrészek összeszerelése:

Hajlítórészleg: egyenes vezetékek behelyezése fém hajlító formába, majd kemencébe, ill. a kész darabok hajlító sablonból kivétele

Szerelde: a hajlítórészleg által gyártott hajlított vezetékek összeszerelése pneumatikusprésgépek segítségével

  • Minőségi- és mennyiségi munkavégzés követése
  • Önálló munkautasítás alapú munkavégzés elsajátítása
  • Minőség-ellenőrzés, ellenőrző idomszerek használata
  • Munkahelyi környezet tisztán tartása

Elvárások:

  •  Több műszakos munkarendben történő munkavégzés vállalása
  • Gyári környezetben szerzett tapasztalat
  • Megbízható személyiség
  • Jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • operátor vagy összeszerelő munkakörben szerzett tapasztalat

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.

További információért hívjon minket bizalommal: +36 20 385 8612

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Requirements:

Elvárások:

Benefits:

  • Kezdő alapbér: bruttó 1.455 Ft + pótlékok + túlóra + bónusz
    • Elérhető nettó bér 220-280.000 Ft
    • Cafeteria juttatás: bruttó 38.500 FT/hó
    • Bónuszrendszer jelenlét és teljesítmény alapján már az 1. hónaptól (akár bruttó 56.000 FT)
  • Jól tervezhető klasszikus 3 műszak hétfőtől péntekig
    • Mór – új céges járat
    • Bátorkeszi
    • Nemesócsa,
    • Tatabánya
    • Kisbér
    • Naszály
  • Előleg lehetőség igény esetén

Qualities:

Komárom
Full time
Primary school

Published on 22.02.2021