Operátor - Jászárokszállás

Részt vennél egy olyan cég munkájában, akik egyedi gyártású termékekkel foglalkoznak?

Eleged van, hogy mindig monoton munkát kell végezned a munkahelyeden és ezen szeretnél változtatni?

Itt a lehetőség, hogy jelentkezz operátornak!

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Részvétel hűtőbútorok gyártásában

  • Változatos összeszerelési folyamatok

Mik az elvárásaink veled szemben?

  • Rendelkezz fémipari végzettséggel

  • Legyen gyári környezetben szerzett tapasztalatod

Hogy alakul a munkaidőd?

  • 2 műszakos munkarend

  • 35 perces munkaközi szünetek

Milyen juttatásokra számíthatsz?

  • Alapbér + jelenléti bónusz + teljesítménybónusz + Cafeteria

  • Ingyenes céges buszjárat

Amennyiben érdekel a lehetőség és szeretnél még többet megtudni róla, kérjük, küldd el önéletrajzodat az operator-Jelentkezem gombra kattintva tud jelentkezni.

Jászárokszállás, 5123 Magyarország
Full time

Published on 18.06.2021