Operátor - Győr környéke

Feladatok:

  • összeszerelési feladatok ellátása
  • a termék minőségének folyamatos ellenőrzése
  • a termelési, minőségbiztosítási folyamatok vezetése
  • dokumentációk vezetése

Elvárások:

  • általános iskolai végzettség
  • jó kézügyesség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • többműszakos munkarend vállalása
  • gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • széleskörű juttatási csomag (cafeteria, bónusz, céges busz)
  • albérlet támogatás vagy szállás lehetőség
  • hosszútávú munkalehetőség
  • bejárási támogatás
  • tiszta és családias környezet

Munkavégzés helye: Győrladamér

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. partnercége számára keres operátor munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a +36 20 240 1114-es vagy a +36 20 504 4427-es telefonszámon érdeklődjön, vagy keresse fel irodánkat Győrben, az Attila utca 6. szám alatt.

(Magán-munkaközvetitői nyilvántartási szám:1237/2001.)
(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Győrladamér, 9173 Magyarország
Full time

Published on 27.04.2021