Operátor (Győr)

A koronavírus járvány alatt felértékelődnek azok a munkahelyek, ahol a biztonsági előírások betartásával tovább folyik a munka, a fizetés kiszámíthatóan, időben érkezik, és van fizetett szabadság, betegszabadság.
Győr második legnagyobb munkáltatójához, egy 34 országban jelen lévő, járműipari megoldásokat kínáló partnerünkhöz azonnali kezdéssel OPERÁTOR kollégákat keresünk.

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
• Nehézgépipari és személygépjárművek alkatrészeinek kézi és gépi összeszerelése munkautasítások alapján.
• A munka során használt alkatrészek, anyagok minőségének ellenőrzése.

Mit kínálunk?
• Stabil céges háttér: rendszeresen, időben érkező fizetés
• 100%-ban bejelentett főállású munkaviszony = fizetett szabadság, betegszabadság
• BÉREZÉS:
• ALAPBÉR bruttó 290.000 Ft + műszakpótlékok + cafeteria + mozgóbér
• + cafeteria bruttó 33.625 Ft - akár pénzbeli megváltásban
• + mozgóbér havonta akár 10%
• Bónuszok:
o Kedvezményes meleg étkezési lehetőség helyben (500Ft/adag)
o Magas technológiájú, rendezett és biztonságos munkakörnyezet
o Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag

Ajánlói program keretében bruttó 60.000 Ft jutalom/fő

Munkába járás segítése
• + 100% bérlet térítés
• Munkába járás támogatása akár autóra is 15 Ft/km

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
• Minimum 8 általános iskolai végzettség
• Gyártási környezetben, szerelésben szerzett tapasztalat
• Jó kézügyesség, gyors, önálló munkavégzés
• Több műszakos munkarend vállalása

A jelentkezésnél előny
• Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat, autóipari, fémipari végzettség. A tapasztalt kollégáknak magasabb kereseti lehetőség.

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
• Kezdés: azonnal!
• Munkavégzés helye: Győr
• Műszakrend: jelenleg 1 műszakos munkarend, a jövőben várhatóan 2 műszak. A munkaidő napi 8 óra, ami tartalmazza a 30 perces szünetet.

További információkért töltse ki a jelentkezési űrlapot:

Requirements:

Benefits:

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és kiegészítő juttatásokkal
  • + cafeteria bruttó 33.625 Ft - akár pénzbeli megváltásban
  • + mozgóbér havonta akár 10%
  • Kedvezményes meleg étkezési lehetőség helyben (500Ft/adag)
  • Magas technológiájú, rendezett és biztonságos munkakörnyezet
  • Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag

Qualities:

  • Autóipari, fémipari végzettség

Győr
Full time
Primary school

Published on 01.03.2021