Operátor - Felsőlajos - 1 műszak

                                                        DOLGOZZ FAL- és SZENDVICSPANEL GYÁRTÓ PARTNERÜNKNÉL
                                                                                         FELSŐLAJOSON!

                                                                                           az alábbi pozícióban:

                                                                                               OPERÁTOR

  Miért érdemes jelentkezned?
• Mert havi bónuszra számíthatsz
• Mert egy műszakos munkarendben dolgozhatsz (6:00 - 14:30)
• Mert hosszútávú, családias munkahely
• Mert támogatják munkába járásod (20Ft/km)

Milyen feladataid lesznek?
• A gyártósor gépegységeinek üzemeltetése, a manuális munkafolyamatok teljes körű ismerete és aktív gyakorlása
• A termékekkel szemben állított technológiai és minőségi követelményeknek való megfelelés biztosítása és az előírt adminisztráció elvégzése

Jelentkezz, ha:
•  8 általános iskolai végzettséged van
• Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezel
• Van gyártó környezetben szerzett tapasztalatod
• Vállalod a munkába járást saját gépjárművel

Felsőlajos, 6055 Magyarország
Full time

Published on 23.02.2021