Operátor egészségügyi területen

Europ Assistance több mint 300 millió emberről képes gondoskodni a nap 24 órájában, munkavállalói az integritás, az értékteremtés, a csapatszellem és az elkötelezettségük hirdetésével gondoskodnak ügyfeleikről. Ha szeretnél részese lenni egy ilyen csapatnak, jelentkezz!

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő hívások lebonyolítása magyar és angol nyelven egyaránt
  • Telefonos segítségnyújtás car-sharing szolgáltatás / autó&otthon biztosítás / utasbiztosítás kapcsán: probléma feltérképezés és a megoldás támogatása
  • Beérkező megkeresésekhez kapcsolódó adminisztráció

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív/passzív hallgatói jogviszony egészségügyi területen
  • 18. életév betöltése
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig 7:00-22:00 óra között napi 6-8 órában, rugalmas diákmunka
  • Heti min. 25-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bérezés: bruttó 1250-1450 Ft/óra
  • Komoly tapasztalatszerzési lehetőség
  • Belvárosi, igényes munkahely
  • Home office lehetőség
  • Fiatal csapat
  • Hosszú távú diákmunka

Előnyt jelent:

  • Call centerben szerzett tapasztalat

Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!   Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a Facebookon is!

Hajdú-Bihar
Part time

Published on 02.09.2020