Similar jobs like this one

Operátor állandó délutános műszakban

  • telekommunikációs eszközök, elektronikus és elektromechanikus berendezések szervizelésében való közreműködés
  • tesztelés, javítás, hibás alkatrészek cserélése
  • számítógépes adatrögzítés

Elvárások / Requirements

  • 8 általános iskolai végzettség
  • számítógépes alapismeret - sikeres számítógépes tesztírás
  • állandó délutáni műszak vállalása
  • precíz, pontos munkavégzés

ELŐNY:

  • forrasztási ismeret

Amit nyújtunk / Benefits

  • dinamikus, fiatalos csapat
  • ideális, tiszta munkakörnyezet
  • teljesítmény és kompetencia alapú bérkategória rendszer és vonzó kompenzációs csomag munkaköröknek megfelelően
  • hatékonysági bónusz
  • törvényi mértéken felüli műszakpótlék rendszer
  • munkába járási támogatás
  • magas színvonalú üzemi konyha
  • vállalati rendezvények (sport és kulturális támogatás)
  • szakmai fejlődési lehetőség egy folyamatosan fejlődő csapatban

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-235-3310-es telefonszámon!

Az önéletrajzot a b.burian@trenkwalder.com e-mail címre várjuk!

a0t6N000000mnzMQAQ

Szombathely
Full time

Published on 18.03.2023