Operátor (Ajka)

Európa szerte ismert gyártó partnerünk számára OPERÁTOR munkatársakat keresünk Ajkára azonnali kezdéssel!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • Csővezetékek ellenőrzése, hibák keresése
  • Gyártási feladatok elősegítése

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Betöltött 18. életév
  • Általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Jó monotonitás tűrés, precíz munkavégzés

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és kiemelt műszakpótlékokkal
  • Bérezés: NETTÓ 190.000-210.000 Ft
  • Cafatéira nettó 12.500 Ft/hó
  • Műszakpótlék: éjszakai extra +25%!
  • Prémium: akár +10%
  • Bejárási támogatás: bérlet 86%-át térítjük, autóval 15 Ft/km
  • Munkaruha

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal
  • Munkavégzés helye: Ajka
  • Műszakrend: 3 műszakos, 8 órás munkarend
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintvaTovábbi információ a +36 20 771 7783 -as számon!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Ajka
Full time
Primary school

Published on 13.01.2021