Operátor

Itt az ideje elkezdeni egy új cégnél dolgozni?
Egy még annál is jobb csapatban!
Légy részese egy szuper csapatnak, akikkel nap mint nap jó együtt dolgozni, egy közös célért!
Jelentkezz, most az alábbi munkakörbe:

OPERÁTOR
Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • 8 órás munkarend
  • Műszakos munkarend
  • Modern, család barát munkahely
  • Bejelentett munkaviszony
  • Munkába járás támogatása
  • Megbecsüljük a munkád és a hozzáállásod!

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:

  • Gyártáshoz kapcsolódó folyamatokban aktív részvétel
  • Megmutatott munkafolyamatok elsajátítása majd önálló munkavégzés
  • Önállóan és csapatban is dolgozunk, így jó ha mindkettőt szereted
  • Munkaterület tisztán tartása

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Nem baj, ha még pályakezdő vagy, nekünk a hozzáállás a legfontosabb! Légy kitartó, jó csapatjátékos, akarj dolgozni és akkor Te vagy az emberünk
  • Ha esetleg van már gyártásban tapasztalatod az előnyt jelent, úgyhogy ne felejts el szólni róla.

Ezekután nincs más hátra, mint jelentkezni, a legjobb az, ha egy Önéletrajzot is küldesz és amint tudunk hívunk egy időponttal, ahol minden benned maradt kérdést szívesen megválaszolunk

Munkavégzés helye:

  • Drégelypalánk

Operátor

Drégelypalánk, 2646 Magyarország
Full time

Published on 17.06.2021