Operátor

Operátorokat keresünk autóipari partnerünkhöz Nagyorosziba, rétsági szállással.

Feladatok / Tasks

  • Termeléstől kapott feladatok elvégzése (pl.: termékek gyártása, szélezése, sorjázása, csiszolási munkák elvégzése, ragasztás)
  • Elvárásoknak megfelelő gyártási folyamatok betartása
  • Szükséges dokumentumok pontos vezetése
  • Mindenkori munkavédelmi szabályok betartása

Amit nyújtunk / Offer

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fix Bér
  • Csoportos prémium
  • Br. 20 000 forint jelenléti prémium
  • Területi veszélyességi pótlék, bizonyos munkakörökben
  • Szállás biztosítása
  • Munkaviszonyos bejelentés
  • Céges buszjárat biztosítása
  • Túlóra lehetőség biztosítása
  • Munkaruha biztosítása
  • Munkarend általánosan 40 óra váltott műszakban vagy ahogy a partner kéri

Requirements:
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • Precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
Benefits:
  • Alábbi munkakörökben szerzett tapasztalat: Csiszoló, festő, asztalos munkák vagy kőműves munkákhoz kapcsolódó munkák, gépkezelő, gélszóró

Operátor

Nagyoroszi, 2645 Magyarország
Full time

Published on 18.06.2021