Operátor

Debreceni partnerünkhöz, mely egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat. A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Feladatok / Tasks

  • A gyártási folyamatban alkalmazott automata / félautomata gépsorok üzemeltetése
  • A gyártás minőségi, mennyiségi felügyelete meghatározott gépcsoportokon
  • Mérő és ellenőrzési eszközök előírás szerinti kezelése
  • Az előállított termék minősítése, dokumentálása

Amit nyújtunk / Offer

  • Multinacionális vállalati környezet, változatos feladatok
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Kiemelkedő bérezés
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Teljesítményalapú éves bónuszjuttatás
  • Szakmai továbbképzések

Requirements:
  • 8 általános
  • Alapfokú számítástechnikai ismeret
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Készség a változásra
  • Vevőorientáltság
  • Többműszakos (8 vagy 12 órás) munkarend vállalása
Benefits:
  • Szakirányú szakmunkás végzettség (fémipari / gépipari)
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Termelő vállalatnál szerzett gyakorlat

Operátor

Debrecen
Full time

Published on 18.06.2021