Gépkezelő
(Székesfehérvár)

Székesfehérvári autóipari partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk SMT operátor munkakörbe.

Feladatok

  • SMT gépek üzemeltetése, kezelése, futásfelügyelete és ellenőrzése
  • Első darab jóváhagyásának elvégzése
  • Átállási listák kitöltése
  • Feder-utántöltés, szitamosás
  • Darabjegyzék ellenőrzés, folyamatkontroll
  • Verifikációs állomások (teszterek, vizuális ellenőrző berendezések) adatainak ellenőrzése
  • Hibaüzenetek értelmezése, beavatkozás és a felettes értesítése
  • Termékek ellenőrzése, megengedett javítások, utómunkálatok elvégzése, termékek továbbküldése
  • Termékek lekönyvelése az SAP-ban

Elvárások

  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Pontosság, megbízhatóság, felelősségtudat
  • Felhasználói szintű számítógépes tapasztalat előnyt jelent, de a szükséges készségek a betanulás során is elsajátíthatóak
  • Logikus gondolkodás
  • Jó memória
  • Gyorsaság
  • Tanulékonyság.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés (alapbér + pótlék + havi bónusz) , béren kívüli juttatások
  • Céges buszjáratok Fejér megyében.

Egyéb megjegyzés

  • SMT gyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • SAP ismeret előnyt jelent

Gépkezelő

Székesfehérvár
Fejér
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 23.09.2020