Operátor

A MedRes egy folyamatosan bővülő magyar, magántulajdonban lévő közel 15 éve működő kutató-fejlesztő gyártó cég, melynek célja a minőségi és innovatív orvosi eszközök fejlesztése az elektro-sebészet területén. Elhivatottságunk, hogy termékeinken keresztül minimalizáljuk a betegek műtéti kockázatát és ezzel javítsuk a műtét utáni élet minőségét; illetve dinamikus és kreatív munkahelyet biztosítsunk munkatársainknak.

Csapatunk bővítésére keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Operátor

Munkakör részletezése, feladatok:

  • Mechanikai, elektronikai részegységek gyártásra való előkészítése, gyártása, kézi összeszerelése, tesztelése, csomagolása
  • Anyagkezelési feladatok végrehajtása
  • Minőségellenőrzési szerelési tevékenység
  • A gyártás, illetve a gyártó eszközök kezelői szintű karbantartásokhoz tarozó dokumentációk kezelése

Elvárások és szükséges tapasztalatok:

  • Minimum 8 általános
  • Jó kézügyesség, műszaki érzék
  • Precíz, igényes munkavégzés nagyító, illetve mikroszkóp alatt
  • Terhelhetőség, határidőre történő precíz munkavégzés
  • Széria gyártás-monotónia tűrés
  • Két műszak vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Finommechanikai összeszerelésben szerzett tapasztalat
  • Mechatronikai területen szerezett gyártási tapasztalat
  • Gyártási dokumentumok kezelésében szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés: bruttó 260.000 Ft, Műszakpótlék, nettó 15.000 Ft SZÉP kártya juttatás (próbaidő után)
  • Teljesítményorientált motivációs rendszer
  • Fiatalos csapat, innovatív feladatok
  • Nemzetközi környezet
  • Könnyű fizikai munka
  • Stabil vállalati háttér, előrelépési lehetőség
  • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség versenyképes bérezéssel
  • Kulturált munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület, Albert Flórián utca

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Operátor

Budapest
Full time
no work experience required

Published on 07.08.2020