Operátor

Cégünk, a CTDI Kft. egy multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javítás-felújításával foglalkozó vállalat.

Munkatársat keresünk telekommunikációs egységek kozmetikai felújítására

Operátor

pozícióba.

Elérhető bruttó fizetés bruttó 260 000 Ft + pótlékok + cafetéria

A MUNKAKÖRT MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰEK IS BETÖLTHETIK.

Főbb feladatok, munkák:

  • Termékek specifikációk alapján történő felújítása, minőségi ellenőrzése.
  • Tisztítás, tesztelés.
  • Szét-összeszerelés.
  • Csomagolás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok.
  • Megbízhatóság.
  • Monotonitástűrés.
  • Több műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Elektrotechnikusi / szakmunkási vagy egyéb releváns végzettség és / vagy tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Amit kínálunk:

  • Bruttó 205 000 Ft/hó alapbér (nettó 136 325 Ft)
  • Bruttó 15 000 Ft/hó jelenléti bónusz (nettó 10 000 Ft)
  • Bruttó 40 000 Ft/hó teljesítményhez kötött bónusz (nettó 26 600 Ft)
  • Műszakpótlék.
  • Túlóra pótlék.
  • 6 hónap után cafetéria
  • Munkásszálló biztosítása térítésmentesen.
  • Nettó 70 000 Ft ajánlási bónusz
  • Bejárási költség térítés.
  • Bejelentett munkahely.
  • Megbízható vállalati háttér.

Egyéb információ:

  • Kezdés: folyamatos, azonnali

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát vagy hívja munkaidőben a +36 1 2961 824 telefonszámot.

Operátor

Budapest
Full time
no work experience required

Published on 2020-02-27