Operatív beszerző

A BECOM Group egy olyan nemzetközileg is elismert elektronikai termékeket gyártó vállalalat, amely magas szintű szakértelemmel rendelkezik a termelés, kutatás és fejlesztés, a hitelesítés, valamint a szenzortechnikával az autóiparban és az orvostechnikai területeken egyaránt. Vevőink a rugalmasság mellett nagyra értékelik a magas szinvonalú minőséget és a széleskörű technikai szakértelmet. Piaci pozíciónk megerősítése érdekében, új munkaerőt keresünk:

Feladataid:

  • Az operatív beszerzés támogatása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a beszálítókkal egyaránt
  • Ajánlatok kérése és feldolgozása
  • Megrendelések és előrejelzések követése és feldolgozása
  • Meglévő megrendelések folyamatos koordinálása
  • Szállítási határidők egyeztetése a termeléssel
  • Import küldemények vámügyintézése

Profilod:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos, kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Megbízható, precíz és proaktív személyiség
  • Jó szervező készség, kiváló problémamegoldó képesség és terhelhetőség
  • Csapatmunka

Elvárásaink:

  • Segítőkész a kollégákkal szemben
  • Megoldásorienteált kommunikáció a vevőkkel és a felettesekkel
  • Elkötelezett a kihívások iránt
  • Kész a nehezebb témákba is belekapcsolódni

Amit kínálunk:

  • Átlátható szervezeti felépítés és rövid döntési utak
  • Válozatos és érdekes feladatkör
  • Vonzó munkahely egészséges munkakörnyezetben, egy gazdaságilag és nemzetközileg jövőorinetált vállalatnál
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli jutattási rendszer
  • Helyi és helyközi buszbérlet teljes mértékű illetve a gépkocsival történő bejárás üzemanyag költségének a törvényben előírt mértékű támogatása

Várjuk a jelentkezésedet!

BECOM Electronics Hungary Kft.
Komárom-Esztergom
Környe, 2851 Magyarország
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 28.02.2020