Operation manager

OPERATION MANAGER

Európában, piacvezető, Budapesten 13 éve működő legénybúcsú-szervező partnerünk számára keresünk új munkatársakat, akiknek fő feladata a beérkező ajánlatkérések feldolgozás.

Feladatok:

  • A megrendelt programcsomagok teljes körű ügyintézése
  • A különböző programok időrendi megszervezése
  • Időpontfoglalások teljes körű intézése a különböző programokra
  • Reptéri transzfer intézése
  • Változás (pl. repülőjárat késése) esetén a programok hatékony és gyors átszervezése
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel
  • Számlák, befizetések nyomon követése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
Requirements:

Elvárások:

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • 3 éves rendezvényszervezői tapasztalat

Előny:

  • Szakmai tapasztalat
  • Francia nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Laptop, telefon
  • Vállalkozói költség hozzájárulás
  • Családias és összetartó nemzetközi csapat
  • kb. 400eft nettó jövedelem

Munkaidő: rugalmas

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület és home office

Munkába állás időpontja: azonnal vagy megegyezés szerint

Budapest
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 27.02.2020