Operációs ügyintéző

euJOBS - Állás Neked!

Munkavégzés helye: Budapest IX.
Munkaidő: hétfőtől péntekig heti 40 órás
Fizetés: bérigény megjelöléssel
Munkaadó ajánlata: Igényes banki környezet, modern irodaházban, cafeteria
Előnyt jelent: mérlegképes könyvelői végzettség
Céginformáció: Magyarország egyik vezető bankjában.

Feladatleírás

  • Bankkártya elszámolás-forgalmi tevékenység végzése.
  • Az All in one termék forgalmának folyamatos, napi ellenőrzése, egyeztetése.
  • Adott gazdasági esemény szereplőivel történő elszámolás, könyvelés. (E2E folyamat).
  • Nyitott tételek rendszeres ellenőrzése, rendeztetése, a hibaokok elemzése, felmerülő hibajavítások menedzselése.
  • Főkönyvi számlaleltár készítés.
  • Adatszolgáltatás statisztikai jelentéshez.
  • Együttműködés más szervezeti egységekkel.

Elvárások

  • Szakirányú középiskolai végzettség (számviteli, pénzügyi, gazdasági)
  • MS Office alkalmazások magas szintű felhasználói ismerete, magabiztos számítástechnikai ismeretek.
  • Folyamat- és rendszerszemléletű gondolkodásmód,
  • Elemző készség, jó problémamegoldó képesség,
  • Gyors és precíz munkavégzés,
  • Képesség különféle feladatok párhuzamos végzésére,
  • Csapatmunkában való részvétel mellett önálló munkavégzés,
  • Pro-aktivitás,
  • Ügyfélközpontúság,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Megbízhatóság.
  • Agilis, asszertív kommunikáció

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
High school

Published on 05.09.2020