OPC rendelésfeldolgozó gyakornok

A Schneider Electric a világ egyik vezető vállalata a villamosipar területén. Termékeikkel és rendszereikkel az energiamenedzsment és villamosenergia-elosztás, az ipari folyamatok irányítástechnikája és automatizálása, az épületautomatizálás és biztonság, a kritikus energiaellátás és hűtés, az installációs rendszerek és vezérlés területén nyújtanak megoldásokat. Feladatok:

  • Kapcsolattartás a leányvállalatokkal és közvetlen ügyfelekkel
  • Az ügyfelek és a szállító közötti kapcsolat erősítése
  • Megfelelő logisztikai információk biztosítása belső és külső ügyfeleknek (készletszint, szállítási dátum, átfutási idő, késleltetett rendelési sorok stb.)
  • Az ügyfelek igényeinek kezelése felhő adatbázisban
  • A szállítmányok nyomon követése, a szállítási folyamat felügyelete a raktárban történő átvételtől az áruk RDC-től történő elhagyásáig vámkezelés után
  • Javaslattételi lehetőség az integrált információs rendszer fejlesztését, a fejlesztéssel kapcsolatos specifikációk elkészítését és az új megoldás tesztelését illetően
  • Keressen megoldásokat az értékesítés adminisztrációjának optimalizálására
  • A bejegyzésekkel kapcsolatos dokumentumok archiválása és az adatbázisok állandó frissítése

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős MS Excel, Access ismeret
  • Alkalmazkodás egy nemzetközi csapathoz
  • Gyakorlati-matematikai gondolkodásmód és jó problémamegoldó képesség

Munkaidő

  • Hétfő-péntek 8:00-16.30 között heti 40 óra vállalása, részben home office lehetőséggel

Amit kínálunk

  • Bruttó 1500 Ft/óra
  • Részben home office
  • Rugalmas feladatteljesítési idő
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszú távú diákmunka
  • Céges busz Szigetszentmiklósra Budapestről
  • Fiatalos környezet

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret és tapasztalat

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Szigetszentmiklós, 2310 Magyarország
Part time

Published on 25.11.2020