Operation Manager (autóipar)

Vállalatunk Európa piacvezető autó restaurátor és újjáépítő vállalata, amely nagy világmárkák szerződött partnere is egyben. Munkatársaink művészei a szakmájuknak és a legmodernebb környezetben és berendezésekkel végzik magas színvonalú munkájukat. Feladatuk a karosszéria munkáktól a felületkezelésen át, az összeszerelés minden részletét magába foglalja. Jelenleg a vezérigazgató közvetlen munkatársát keressük egy

Operation Manager munkatárs személyében.

A pozíció  célja: a vezérigazgató napi feladatainak folyamatos átvétele. A területek megismerése után az összes divízió koordinálása, operatív irányítása, szükséges döntések meghozatala. A stratégiai döntéshozatal előkészítése és abban való részvétel.

Feladataink:

  • a vállalat divízióinak koordinációja, a vezetőkön keresztül (beszerzés, termelés, HR, minőségbiztosítás, stb.)
  • munkafolyamatok hatékonyságának felügyelete, bevezetése
  • a területek együttműködésének összehangolása
  • erőforrásgazdálkodás (humán és technikai erőforrások egyaránt)
  • a biztonságos munkavégzés felügyelete
  • különböző projektek koordinációja
  • idő és költségkeret gazdálkodás az adott projektekkel kapcsolatosan
  • a vállalat egyes területei autóipari beszállítóként is dolgoznak nagy világmárkáknak, így időnként kapcsolattartás a megbízókkal
  • vevői auditok lebonyolítása
  • riport a vezérigazgató felé

Ideális vezetőnk:

  • autóipari területen (autógyár, összeszerelés, autószerviz, autórestauráció, stb.) szerzett vezetői tapasztalattal bír (min. 5 év)
  • műszaki diploma (autógépész, gépészmérnök, stb.) előnyt jelent
  • angol vagy német kommunikációs nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • profi csapat és a legkorszerűbb berendezésekkel működő gyár irányításának lehetősége
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • céges autó, telefon, laptop (saját használatra is)
  • tapasztalattól függő, megállapodás szerinti jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest 50 km-es vonzáskörzetében, nyugati irányban

Pest
Komárom-Esztergom
Budapest
Hungary
Fejér
Full time
More than 5 years
Bachelor
Master

Published on 19.08.2020