Öntési technikus

Mindig is érdekelt, hogyan néz ki egy autó a motorháztető alatt? Kíváncsi vagy hogyan épül fel az autóklíma és maga a hűtési rendszer? Szeretnél mindezekbe betekintést nyerni?

Ha igen, jelentkezz öntési technikusnak!

Milyen feladatok várnak rád?

⚙️ Öntőcella működésének felügyelete

⚙️ Belövési paraméterek beállítása

⚙️ Szerszámcsere

Milyen elvárásaink vannak?

✔️ Középfokú műszaki végzettség

✔️ Ipari gépek, berendezések kezelésében szerzett jártasság

✔️ 2-3 éves gyakorlat

Mi az, ami előnyt jelent?

➕ Könnyű- és nehézgépkezelői OKJ-s végezttség

➕ Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Hogyan alakul a munkaidőd?

3 műszak (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)

Hol található a munkavégzés helye?

Rétság, Ipari Park

Jelentkezéshez küldd el önéletrajzodat az jelentkezem gombra kattintva vagy hívd a +3620/464-7958-as telefonszámot.

Rétság, 2651 Magyarország
Full time

Published on 18.06.2021