Online marketinges

Megbízható, biztos hátterű munkáltatót keresel? Ez esetben nézd meg állásunk, nemzetközi orvosi berendezéseket fejlesztő és gyártó partnerünknél:

ONLINE MARKETINGES

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:

  • Versenyképes jövedelem
  • Motiváló bérezési csomag folyamatos szakmai fejlődési és tanulási lehetőség biztosítása
  • Érdekes és változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok nemzetközi versenykörnyezetben
  • Home office lehetősége, telekommunikációs eszközök biztosítása
  • Manufakturális gyártás
  • Modern, család barát munkahely
  • Bejelentett munkaviszony

Az alábbi feladatokat várnak majd rád:

  • Partner cégünk értékesítési és marketing tevékenységének támogatása
  • Fejlesztési projektek részletes kidolgozásában és menedzselésében való aktív részvétel
  • Online kampányokban és webfejlesztési feladatokban való aktív és kreatív közreműködés
  • Következetes és hatékony ügyfél-kommunikáció kialakítása a weboldalon és a weboldalon kívüli felületeken (Social Media, LinkedIn, Insta, Youtube stb.)
  • Célzott marketing akciók tervezése, lebonyolítása (SEO, Ads, Analytics)
  • A cég web alapú technológiákra épülő alkalmazásainak támogatása, továbbfejlesztése
  • Folyamatos tartalombővítés, finomhangolás analitikus marketing információk alapján
  • Együttműködés a termékfejlesztéssel és az értékesítéssel a vevői igények feltérképezésében

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 1-3 év munkatapasztalatod van online marketing területen
  • SEO eszközök, Ads és Analytics ismeretével rendelkezel
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességeid vannak
  • Középfokú, elsősorban írásbeli angol nyelvtudásod van (trendek követése)
  • Analitikus gondolkodás, értékesítési szemléletű vagy
  • Precízen és megbízhatóan dolgozol

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, ne habozz, küldd el mielőbb önéletrajzod, “online marketing” jeligével.

Gyöngyös
Full time

Published on 03.03.2021