ONLINE MARKETING MUNKATÁRS

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Éves marketing költségvetés és stratégia összeállítása és nyomon követése
  • Anyavállalattal való kapcsolattartás és együttműködés
  • Közösségi média oldalak fellendítése és tartalomgyártása
  • Weboldal tartalmának frissítése, szükséges fejlesztések koordinálása, kampányok elkészítése
  • Külső partnerekkel való együttműködés (grafikus, nyomda)
  • Média megjelenések, cégreklám megtervezése, kivitelezésében való részvétel
  • Közösségi média és piaci trendek követése, újdonságok és versenytársak figyelése
  • Online teljesítmény folyamatos nyomon követése, elemzések készítése (Google Analytics, AdWords, SearchConsole és egyéb adatbázisok segítségével), kampányok kezelése és optimalizálása

Jelentkezz,ha:

  • Kommunikációképes szinten beszélsz angolul
  • Rendelkezel pár év tapasztalattal hasonló területen
  • Önállóan és csapatban is megállod a helyed
  • Kreatív vagy és alig várod, hogy ötleteiddel színesebbé tedd a cég megjelenését
  • Rendelkezel Google termékek felhasználói szintű ismeretével (Adwords, Analytics, Search Console)
  • Van tapasztalatod Wordpress weboldalak szerkesztésében és rendelkezel SEO ismeretekkel

Előnynek számít:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Képszerkesztő programok (Adobe photoshop, illustrator) felhasználószintű ismerete

Amit biztosítanak Számodra:

  • Home Office lehetőség
  • Bejárás támogatás
  • Nemzetközi fiatalos csapat
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok
  • Biztos jövedelem egy fejlődő cégnél

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület

Kattints és jelentkezz az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Budapest
Full time

Published on 13.05.2022