Online értékesítő

Jelen körülmények között szívesebben dolgoznál otthonról?
Kétségeid vannak, hogy a következő hónaptól miből lesz jövedelmed?

Magyarország vezető lakásbiztosítója országos hálózatába keres
ONLINE ÉRTÉKESÍTŐ
munkatársakat.

Rád váró feladatok:

  • A társaság termékeinek értékesítése webes felületen
  • Ügyféligények teljeskörű kiszolgálása az online térben
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység Skype-on
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Új ügyfelek felkutatása és tárgyalások megszervezése
  • Értékesítési és állományápolási tervek teljesítése

Amit kínálunk:

  • Minden értékesítőnek saját tanácsadói honlap
  • Az online értékesítés támogatása folyamatos ügyfélakciókkal (értékes ajándékok)
  • Egyedi, versenyképes juttatási rendszer
  • Hivatásindító támogatás, illetve bónuszok negyedévente
  • Rendszeres szakmai és képesség-fejesztő továbbképzések webinárium formájában
  • Stabil multinacionális háttér

Elvárásaink:

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás
  • Minimum középfokú végzettség (diploma vagy MNB hatósági tanúsítvány előny)
  • Nyitottság az új technológiák alkalmazására
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Eredményorientáltság
  • Ügyfélközpontúság

Eredményedtől függően megduplázzuk a fizetésed!

Amennyiben szívesen dolgoznál egy innovatív csapatban, akkor küldd el részünkre fényképes szakmai önéletrajzodat és Skype-on kapcsolatba lépünk Veled!

Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Full time
no work experience required
High school

Published on 23.04.2020