Online értékesítéstő

Online webáruházunk startup csapatába keressük új kollégánkat.
Ha fiatalos, pörgős vagy, jól vág az eszed és fontos számodra a változatos munka és jó csapat…olvass tovább!

online értékesítéstő

munkatársat keresünk.

Feladataid lesznek:

  • Adott egy jól működő webáruház amihez személyeddel, tehetségeddel, értékesítői vénáddal meg tudod adni azt a PLUSZT, amit mi keresünk.
  • Találd ki hogyan tudnánk még jobban eladni a termékeinket.
  • Hogyan tudjuk növelni a forgalmat, ehhez kellenek az ötleteid.
  • Melyek azok a termékek amiket keresnek a vásárlók.
  • Tedd bele a szívedet és meglesz az eredménye.

Elvárások:

  • Fontos, hogy elhivatott legyél, hogy meg akard mutatni, hogy abban, amit csinálsz TE vagy a legjobb. Mi minden segítséget megadunk ehhez.
  • Kell, hogy AKARD! Hogy küzdj, hogy feltűrd az inged ujját és odatedd magad.
  • Nem magányos harcosokat keresünk, a mi erőnk a CSAPATBAN rejlik. Ezért legyél jó csapatjátékos és tudj ösztönözni, motiválni embereket, akik a kezed alá dolgoznak.
  • Számítógépes ismeretek: tudd jól használni az internetet és legyél jó barátságban az excel táblázatokkal (adatbevitel, rendezés, adatok szűrésének szintjén)
  • Ügyfélközpontú gondolkodásod van, de tudod képviselni a cég érdekeit.
  • Precíz munkavégzés: jó, ha már elsőre oda tudsz figyelni az összetett feladatokra, de a végén még le is ellenőrzöd
  • Jó szervezési- és problémamegoldó készség: nem akadályokban gondolkodsz, hanem mindig van ötleted, hogyan lehet valamit jobban, gyorsabban és logikusabban megoldani
  • Terhelhetőség, rugalmasság: nem ijedsz meg attól sem, ha neked kell megmozgatnod néhány csomagot és rugalmasan tudsz alkalmazkodni váratlan, ismeretlen feladatokhoz is
  • Korábban dolgoztál már online területen és pozitív élményeid vannak erről.
  • Jó a helyesírásod, pontosan és érthetően tudsz kommunikálni.

Amit kínálunk:

  • Nálunk fiatalos és nagyon családias a légkör, figyelünk a munkára és mindig elvégezzük az előttünk álló feladatokat, de emellett jut időnk a vidámságra, jókedvre
  • Cégünk folyamatosan fejlődik, bővül, nálunk a tehetséges, fejlődni vágyó emberek megtalálhatják a személyes fejlődés lehetőségét
  • A munkáért járó fizetés versenyképes, bónuszba kapod, hogy minden nap a jól végzett munka elégedettségével mehetsz haza és egészen egyedi cafeteria rendszert biztosítunk
  • Vezetőink támogatását minden percben érezzük, egy csapatban, közösen dolgozunk a sikerekért
  • Ha fontos számodra a megbecsülés, amelyet a munkád és hozzáállásod alapján megérdemelsz, nálunk megtalálod!

Ha magadra ismertél és úgy érzed, testhezállóak számodra a feladatok, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat. Ne felejtsd el feltüntetni, hogy értékesítő pozícióra jelentkezel!

Budapest
Pest
Full time
1 year
High school

Published on 09.08.2020