Ofszet nyomdai gépmester - Balatonfűzfő

Feladatok:

  • Heidelberg (B2, B3) valamint Roland típusú nyomdagépek és a kapcsolódó egyéb berendezések üzemeltetése
  • Nyomdagépek megfelelő beállítása, egyszerűbb javítások végrehajtása, tisztítása
  • Gépek karbantartásának szervezése
  • Festékek, oldószerek kezelése
  • Papír és festékadagolás beállítása, szabályozása
  • Próbanyomatok készítése, nyomtatás ellenőrzése, hibák kiszűrése, korrekciós beállítások

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (nyomdász, nyomdaipari gépmester) vagy annak megfelelő szaktudás ofszet technológiában
  • Legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság

A munkáltató ajánlata:

  • Akár azonnali kezdési lehetőség
  • Normál – napi 8 órás – hétköznapi munkavégzés
  • A targoncavezetői engedély megszerzésében anyagi támogatást biztosítunk
  • Cafeteria, lakhatás biztosítása
  • Hosszú távú, stabil, bejelentett munkalehetőség
  • Családias munkahelyi légkör

A munkavégzés helye:

Balatonfűzfő

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. balatonfűzfői nyomdaipari vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársakat akár azonnali kezdési lehetőséggel.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Paksi Krisztánál a +36 20-911-5756-os mobilszámon!

Full time

Published on 01.07.2022