CRITERION Készpénzlogisztikai Kft.  cover

Objektumvezető

CRITERION Biztonsági Szolgáltatások Zrt. Őrzési Üzletága

munkatársat keres

A CRITERION cégcsoport (G4S jogutódja) a magyarországi készpénzlogisztikai és vagyonvédelmi szolgáltatói piac meghatározó szereplője. Több mint 30 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű és piacvezető megoldásokat kínál Ügyfelei számára. Ha úgy érzed, szívesen erősítenéd a CRITERION Biztonsági Szolgáltatások Zrt. Őrzési Üzletágának csapatát, jelentkezz hozzánk!

Milyen feladatok várnak rád?

  • ipari objektum őrszolgálatának teljes körű megszervezése, koordinálása közvetlenül, és a váltás vezetőkön keresztül
  • kapcsolattartás a megbízó képviselőivel
  • az állomány személyügyi feladatainak ellátása, interjúztatás, beléptetés
  • munkaidő elszámolások készítése

Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:

  • nyitottság a rugalmas munkarendben történő munkavégzésre
  • önálló feladatvégzésre alkalmas vezető személyiség
  • problémamegoldó szemlélet és terhelhetőség
  • releváns vezetői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány megléte
  • alapvető számítógépes ismeret (MS Office)
  • rendvédelmi vagy vagyonvédelmi területen szerzett jártasság
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amiért jó nálunk dolgozni:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • stabil hátterű vállalatcsoport
  • változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok
  • céges gépjármű, mobiltelefon illetve laptop

Munkavégzés helye: Komárom

Komárom
Komárom-Esztergom
Full time
3 - 5 years of experience
Vocational school

Published on 02.07.2020