Nyugdíjas árufeltöltő

Partnerünk egy nemzetközi szinten elismert, sikeres kiskereskedelmi áruházlánc, amely az egyik legnagyobb munkaadók egyike Magyarországon. Nagy figyelmet fordítanak a dolgozóik biztonságára, értékelik a nyugdíjasok szakértelmét és munkatapasztalatát, részmunkaidőben támogatják a munkavállalásukat. Feladatok:

  • termékek árainak kihelyezése
  • árufeltöltési feladatok

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • öregségi nyugdíjat igazoló határozat

Munkaidő

  • hétfőtől vasárnapig, 06:00 és 19:00 között
  • heti min. 3 nap vállalása, napi 4-6-8 órában
  • heti min. 20 óra

Amit kínálunk

  • bruttó bér: 1.436 Ft/óra alapbér, 18:00 óra után bruttó 1.641 Ft/óra
  • vasárnapi munkavégzés esetén: bruttó 1.914 Ft/óra
  • csak 15% SZJA levonás, járulékfizetési kötelezettség nincs
  • kollégáink folyamatos támogatást biztosítanak, szakmai és pénzügyi biztonságot nyújtunk
  • hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezés Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra! Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a lenti email címen!

Kiskőrös, 6200 Magyarország
Full time

Published on 15.04.2021