Nukleáris biztonsági, sugárvédelmi és nukleáris védettségi felügyelő

Az Országos Atomenergia Hivatal munkatársat keres

Nukleáris biztonsági, sugárvédelmi és nukleáris védettségi felügyelői

álláshelyekre

Feladatok:

  • az atomenergia védett és biztonságos felhasználásának műszaki, hatósági felügyelete

Elvárások:

  • magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet,
  • felsőfokú, elsősorban műszaki vagy természettudományos végzettség (villamos-, gépész-, vegyész-, környezet- vagy biztonságtechnikai mérnök, épületgépész, fizikus, informatikus, építőmérnök, építészmérnök, geológus, geofizikus, energetikai mérnök), katonai-, rendőrtiszti, egészségügyi felsőoktatási végzettség,
  • középfokú angol nyelvismeret,
  • MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • az 1996. évi CXVI. törvény szerinti közbiztonsági engedély megszerzéséhez szükséges feltételek teljesítése,
  • nyitottság az új feladatokra, önálló tanulási és munkavégzési készség, pontosság és alaposság,
  • együttműködési készség, nyitottság csapatmunkára,
  • vállalja a speciális atomerőművi ismeretek elsajátítását tanfolyamokon.

Előnyök:

  • orosz nyelvismeret,
  • B-típusú gépjárművezetői engedély,
  • atomenergia felhasználásával kapcsolatos vagy egyéb ipari létesítmények tervezésében, létesítésében, üzembe helyezésében, üzemeltetésében, karbantartásában, felügyeletében szerzett szakmai tapasztalat,
  • projektmenedzseri tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • a jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény (Kit.); valamint az Országos Atomenergia Hivatal Egységes Közszolgálati Szabályzatának rendelkezései az irányadók;
  • biztos, kiszámítható megélhetést nyújtó, köztiszteletet jelentő kormánytisztviselői jogállás;
  • az új atomerőmű építése okán perspektivikus, fejlődést, nemzetközi kapcsolatokat kínáló álláshely,
  • fiatalos, dinamikus munkaközösség,
  • intenzív szakmai betanítás, majd folyamatos továbbképzés,
  • nemzetközi szakmai kapcsolatok.

Egyéb információ:

  • a jelentkező által csatolandó iratok: végzettséget igazoló oklevél másolata, szakmai önéletrajz, motivációs levél;
  • a munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ a www.oah.hu címen érhető el;
  • a jelentkező nyilatkozatot adhat jelentkezési anyagának az OAH adatbázisában 6 hónap időtartamig történő tárolásáról, illetve további felhasználásáról. Nyilatkozat hiányában a jelentkezések elbírálását követően a beadott anyag megsemmisítésre kerül. A nyilatkozat a jelentkezéssel együtt, az elektronikus üzenet részeként is megtehető.
  • az OAH a személyes adatokat az Európai Parlament és a Tanács 2016/679 Rendelete alapján kezeli. Azon adatok tekintetében, amelyeket a jelentkező a jelentkezésében feltüntet, hozzájárulását adja az adatkezeléshez. Kérjük, hogy a jelentkezési anyagban kizárólag a munkakör betöltéséhez feltétlenül szükséges személyes adatokat közöljön.
  • az Országos Atomenergia Hivatal az egyenlő bánásmód mellett elkötelezett munkáltató.

Kérésre a megváltozott munkaképességű jelentkezők részére az állásinterjú feltételeit kialakítjuk.

Munkavégzés helye: Az Országos Atomenergia Hivatal székhelye, 1036 Budapest, Fényes Adolf u. 4., vagy az Országos Atomenergia Hivatal Paksi Kirendeltsége.

Jelentkezési határidő: 2019. június 7.

A jelentkezési dokumentumokat az Országos Atomenergia Hivatalnak címezve, elektronikus formában kérjük benyújtani. A tárgyban kérjük megjelölni az álláshely megnevezését: „felügyelő”.

Budapest
Paks
Tolna
Full time
no work experience required

Published on 28.02.2020