Non-Bom Beszerző

Feladatok:

  • igényelt áruk és szolgáltatások megrendelése határidőre, megfelelő minőségben és az elérhető legoptimálisabb áron,
  • ajánlatok bekérése és értékelése, beszállítók kiválasztása (tendereztetés),
  • a megrendelési folyamat teljes adminisztrációja az igény megjelenésétől a számla jóváhagyásáig,
  • folyamatos kapcsolattartás a belső vevőkkel és a beszállítókkal,
  • beszállítói adatbázis karbantartása,
  • beszállítók értékelése,
  • együttműködés a Corporate Procurement által vezetett projektekben a helyi vonatkozású beszerzések tekintetében,
  • NON-BOM folyamat fejlesztése, kimutatások készítése

Amit nyújtunk:

  • igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet,
  • a munkavállalókra fókuszáló, nyitott és visszajelzésekre alapuló szervezeti kultúra
  • változatos juttatási rendszer és versenyképes bérezés
  • kiemelt utazási támogatás
  • változatos tréningprogramok
  • versenyképes bérezés
  • széleskörű juttatási rendszer (bónusz és béren kívüli juttatások),

Amit elvárunk:

  • főiskolai vagy egyetemi diploma,
  • angol nyelvtudás (kommunikációs szint),
  • gépépítés és automatizálási területen szerzett beszerzői tapasztalat,
  • épületüzemeltetési és karbantartási területhez kapcsolódó beszerzői feladatokban szerzett tapasztalat,
  • potenciális beszállítói piac ismerete
  • kiváló kommunikációs és prezentációs készség,
  • együttműködés a társosztályokkal,
  • felelősségvállalás és proaktivitás a mindennapi munka során.

Előny:

  • kiváló Excel ismeret,
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

A jelentkezéseket önéletrajzzal együtt várjuk.

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
1 - 2 years of experience
Bachelor

Published on 08.08.2020