.NET FEJLESZTŐ (INTS/22/40)

Ha a legfrissebb technológiákkal szeretnél változatos projektekben keretén belül dolgozni és fontos számodra a karrierépítés és szakmai fejlődés,

valamint kihasználnád az általunk nyújtott tréningek, képzések lehetőségét, akkor Téged keresünk

.NET FEJLESZTŐ

pozíciónkba

A feladatok sokszínűségében nem fogsz csalódni:

  • Agilis és klasszikus módszertanú, Microsoft .NET alkalmazásfejlesztési projekteken történő tervezés, fejlesztés, tesztelés és technikai alkalmazástámogatás – prezentációs rétegtől az adatbázisig.
  • Összetett alkalmazásfejlesztési problémákra technikai megoldások kidolgozása.

Hogy mik is szükségesek a pozíció betöltéséhez?

  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat szoftverfejlesztési területen
  • Projekt tapasztalat az alábbi technológiákkal: .NET Framework / Core / Standard, SQL, NoSQL, web services (REST, SOAP), XML, JSON, Angular vagy javascript, jQuery.
  • Objektum – orientált alapismeretek, strukturált gondolkodásmód, SOLID / Clean Code.
  • Jó kommunikáció.
  • Angol nyelvtudás.

Az alábbiak közül egyik-másik megléte számunkra hab lenne a tortán:

  • PCI DSS sztenderdek ismerete.
  • Progressive Web App ismerete.
  • IoT tapasztalat.
  • PSD2 és Blockchain tapasztalat.
  • Beható ismeretek a Windows platform területén.
  • Design és Architecture Patterns – ismerete és alkalmazása.
  • SOA vagy Microservices terén szerzett tapasztalat.
  • Code QA / CI / CD terén szerzett tapasztalat - különösen Docker technológiával.
  • Requirement Engineering tapasztalat.
  • Átfogó ismeretek a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax).
  • WPF, UWP vagy WCF használata.
  • Mobil-fejlesztés terén szerzett tapasztalat.

Microsoft minősítések.

Munkahelyszín: Budapest II. kerület

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Budapest
Pest
Budapest
Full time
5 - 10 years of experience
Vocational school

Published on 01.04.2020