.NET CORE fejlesztő

Megye: Budapest

A pozíció leírása:

Amerikai piacra dolgozó, media streaming megoldások fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó megbízó cégünk részére keresünk .NET CORE fejlesztőt egy fiatalos, dinamikus csapatba.

Feladatkör, felelősségek:

• Media orientáltságú, nagy rendelkezésre állású, redundáns rendszerek (főleg multi tier alkalmazások) backend részének fejlesztése
• Projektekben való részvétel
• Tervek és kivitelezési megoldások készítése
• Feladatok feldolgozása JIRA taszkok alapján
• 8 órás munkaidő
• Esetlegesen telefonkonferenciákba történő bekapcsolódás a kora esti órákban (az utóbbi néhány hónapban ilyen egyáltalán nem volt)

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat, végzettség:

• Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban (naponta kell használni)
• Cloud megoldásokban jártasság (Lambda, Dockers, Dynamo DB, ECS)
• Microservices és elosztott rendszerek ismerete
• .NET Core C# (AWS extensions, Redis, Document DB)
• .NET C# (ADO.NET, WCF, REST)
• Visual Studio for Windows, for Mac ismerete
• HTML5, JavaScript, CSS3 alapszintű ismerete
• XML, JSON alapos ismerete
• Code repok használata, branching, commit stratégiák
• Erős debugging tudás
• Precíz munkavégzés
• Sprintekben történő munkavégzés
• Erős rendszerszemlélet, átlátni a dolgok közötti összefüggést
• Új technológiákra való nyitottság
ELŐNY:
AWS ismerete
T-SQL (Stored Procedure, Table Design)
SQL Availability Groupok vagy SQL HA megoldások ismerete
SOAP protokoll ismerete
High Performance alkalmazásokban jártasság (Low Latency, Data Optimization, Async Pattern, Multi Tiered Caching)
APM ismeretek

Nyelvtudás:

Min. erős középfokú angol nyelvtudás (naponta kell használni)

A megbízó cég profilja:

Megbízónk dinamikusan fejlődő vállalat, melynek fő profilja a prémium média streaming megoldások amerikai piacra történő tervezése, fejlesztése és üzemeltetése.
Amit megbízónk kínál:
• Modern iroda
• Heti néhány nap home office lehetőség (igény szerint)
• AWS minősítések támogatása
• Külföldiekkel történő munkavégzés
• Szakmailag felkészült helyi és külföldi csapat
• Érdekes és színvonalas projektek
• Macbook Pro számítógép
• Az elvárásoknak megfelelő fizetés

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.
Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.